Data Analyst - data US startup with ML

Wspólnie z innowacyjnym startupem Intentsify (Massachusetts​, US) budujemy nową aplikację wykorzystującą Machine Learning z branży zarządzania i sprzedaży intent data w marketingu B2B.​ ​Poszukujemy analityka danych, który wraz z zespołem będzie odpowiadał za agregację danych, ich przetwarzanie i przygotowanie do dalszego wykorzystania.

Ta praca to:

  • nowoczesny US/PL projekt z wykorzystaniem AI (zaczęliśmy w lipcu 2021 roku)
  • długofalowy projekt o bardzo stabilnym finansowaniu
  • mocny team: praca bezpośrednio m.in. z Marco (VP of AI), Romanem (Head of Engineering), zespołem Customer Success czy Piotrem
  • brak zbędnych formalizmów i wydajna praca.

Zadania:

  • weryfikacja i bieżące utrzymanie źródeł danych
  • bieżąca organizacja i agregacja danych, za pomocą metod statycznych oraz narzędzi takich jak Python, SQL, Power BI
  • Tworzenie skryptów w Python procesujących dane na potrzeby Machine Learning
  • formatowanie i opracowywanie plików na podstawie specyfikacji klienta
  • dla chętnych: współpraca z engineering i product team w celu kompleksowego rozwoju ETL i systemu generowania raportów.

Poszukiwane kompetencje:

  • komercyjne doświadczenie w analityce danych z użyciem SQL i Python na poziomie mid
  • doświadczenie w agregacji, przetwarzaniu i czyszczeniu danych
  • Mile widziane doświadczenie w Power BI lub podobnych narzędziach
  • Mile widziana znajomość Snowflake, PostgreSQL, ETL, doświadczenie w ML
  • język angielski umożliwiający aktywny udział w spotkaniach.

Oferujemy:

  • nowy sprzęt do wyboru
  • work-life balance (m.in. płatny urlop przy B2B, MultiSport, becikowe, elastyczne godziny pracy, prywatne ubezpieczenie zdrowotne, eventy sportowe)
  • przyjazną atmosferę sprzyjającą rozwojowi (program szkoleń, system poleceń, budżet integracyjny, lunche zespołowe i prezenty świąteczne)
  • stabilną i długofalową współpracę; B2B, UZ lub UoP
  • wynagrodzenie: 11-19k PLN netto + VAT B2B, 7-15k PLN brutto UoP
  • elastyczne godziny pracy
  • praca zdalnie lub z biura (w Krakowie lub Bielsku-Białej, możliwość coworkingu w innych miastach).

Spotkania rekrutacyjne:

  • 30min z HR
  • 60-90min interview techniczny z opcjonalnym zadaniem rekrutacyjnym
  • 30-60min z Head of Engineering

O From Poland With Dev

Jesteśmy międzynarodowym zespołem ceniącym rozwijające projekty, relacje międzyludzkie i work-life balance. Pracujemy wyłącznie z klientami z polecenia - dzięki temu nie jesteśmy podwykonawcą i działamy jako bliski partner lub “team extension”, będąc regularnymi członkami zespołów. Cenimy pracę blisko biznesu, swobodę i możliwość wpływania na produkt. Minimalizujemy formalności, bo interesuje nas wydajna, merytoryczna praca i rozwój. Brak dystansu, otwartość, zaufanie i ludzkie podejście to filary naszej codziennej pracy.

Zapraszamy - aplikuj również bez CV. Napisz do Anety w razie pytań bądź wątpliwości.

Aneta Filipek
HR Project Manager
tel.: +48 604 925 639

Don't wait, join us today!

jobs@frompolandwithdev.com

Wyślij swoje CV!

    X