AWS DevOps Engineer | startup | part-time

Oferta dotyczy współpracy part-time (20-40h miesięcznie, w zależności od możliwości)

Szukamy doświadczonego DevOpsa (AWS + RedisCloud). Produkt jest nowy (ani grama legacy) i właśnie wchodzi w fazę komercyjną - większość infrastruktury jest w CloudFormation, zbliżamy się do pełnego CI/CD.

Pracować będziesz z zespołem JSowym (m.in. Tomek, Dawid, Bartek, czy Jerzy).

Rozwijamy wyłącznie jedną aplikację, mamy pełną decyzyjność nad sprawami dotyczącymi technicznej architektury systemu i nie musimy walczyć z korporacyjnymi procedurami. Cenimy przy tym inżynieryjny pragmatyzm, jakość kodu i stabilne rozwiązania.

Nasz tech stack:

  • AWS - ECS, Load Balancer, CloudFront, EC2, RDS (Postgress), RabbitMQ, S3, Cloudwatch, Route53
  • Redis (RedisCloud)
  • Docker
  • GitHub, CodeCommit
  • CI/CD pipelines
  • IAAC - CloudFormation
  • Aplikacja: Backend - Node.js, Frontend - React, Strona (CMS): WordPress

Przykładowe zadania:

  • poprawki w security (użytkownikami są m.in. studenci uczelni technicznych, zdarzały nam się ataki np. ddos)
  • konfiguracja dynamicznego tworzenia środowisk developerskich (prawdopodobnie Amplify)
  • dynamiczna skalowalność (obsługa wysokich wahań w ruchu użytkowników)
  • weryfikacja kosztów aktualnej konfiguracji + ewentualna optymalizacja kosztowa AWS

Oferujemy:

  • elastyczną współpracę part-time w wymiarze około 20-30h miesięcznie
  • stawkę 150-180 zł brutto/h (w tym projekcie preferujemy UoP)
  • pracę w niezwykle ciekawym, innowacyjnym stacku, gwarantującym mnóstwo wyzwań i nowych umiejętności
  • elastyczność, zaufanie i wysoką kulturę organizacyjną
  • pracę w 100% zdalną lub z biura.

O From Poland With Dev

Jesteśmy założycielami ShareTheBoard - polsko-amerykańskiego startupu ułatwiającego korzystanie z tablic suchościeralnych i odręcznego pisma podczas wideokonferencji. Z pomocą uczenia maszynowego digitalizujemy treści pisane ręcznie w czasie rzeczywistym.

Minimalizujemy formalności, bo interesuje nas wydajna, merytoryczna praca i rozwój. Brak dystansu, otwartość, zaufanie i ludzkie podejście to filary naszej codziennej pracy.

Zapraszamy - aplikuj również bez CV. Napisz do Eli w razie pytań bądź wątpliwości.

Ela Adamus-Wolny
HR&Recruitment Manager
tel.: +48 600 593 770

Don't wait, join us today!

jobs@frompolandwithdev.com

Wyślij swoje CV!

    X