Fullstack React/Node Developer - start-up

Wymagania:
  • doświadczenie w TypeScript, React.js i Node.js przynajmniej na poziomie mid
  • podstawowa znajomość konceptów nierelacyjnych baz danych
  • komercyjne doświadczenie w pisaniu testów jednostkowych i integracyjnych
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca aktywny udział w spotkaniach zespołowych.
Zadania:
  • praca w całkowicie nowej aplikacji (50%, a docelowo 100%) oraz utrzymaniu istniejącej (50%)
  • udział w technicznych analizach i decyzjach, wspólnie z pozostałymi programistami
  • dla chętnych: udział w projektowaniu i wdrażaniu architektury nowej aplikacji.
Oferujemy:
  • stabilną i elastyczną pracę full-time bez konieczności pracy wieczorami (część zespołu z Niemiec, większość programistów z Polski)
  • pracę w przyjaznej, międzynarodowej kulturze organizacyjnej
  • w przypadku zainteresowania, możliwość rozwoju w: AWS, Docker, Jenkins, CI, Bull, mongoosejs.comexpressjs.comfastify.io
  • wpływ na projekt - jesteśmy zespołem pełnym zaufania, dającym swobodę
  • możliwość pracy zdalnej (nawet po pandemii) lub w naszych komfortowych biurach (w Krakowie lub Bielsku-Białej)
  • możliwość wyjazdów służbowych do Niemiec (po Covid)
  • benefity: płatne urlopy, prywatna opieka medyczna, płatne przerwy chorobowe, "becikowe", szkolenia min. 4 x rok i inne
  • B2B lub UoP.
O nas
Jako From Poland With Dev współtworzymy software house który stara się choć trochę zmienić ten świat na lepsze. Pomaga nam w tym fakt, że 99% naszych usług to praca dla znajomych - dzięki temu nasi klienci nie są przypadkowi i mamy do nich duże zaufanie. Wśród nich są firmy USA - m.in. z doliny krzemowej​, Nowego Jorku​ oraz Austin, pracujemy również dla europejskich firm z Niemiec i UK.
Serdecznie zapraszamy!
Aneta Filipek
HR Project Manager
tel.: +48 604 925 639

Don't wait, join us today!

jobs@frompolandwithdev.com

Wyślij swoje CV!

    X