Junior HR Specialist (Software House)

Nasze stanowisko to:

  • dołączenie do doświadczonego, 3-osobowego teamu HR (jest się od kogo uczyć - AnetaEla i Paweł)
  • doskonała, międzynarodowa kultura organizacyjna
  • rekrutowanie do prestiżowych projektów (pracujemy dla globalnych produktów)
  • możliwość wszechstronnego rozwoju - jednym z naszych celów jest identyfikacja i rozwój talentów pracowników.

Zadania:

  • prowadzenie bazy kandydatów i utrzymywanie z nimi korespondencji
  • sourcing kandydatów za pomocą m.in. LinkedIn (dot. IT: Programistów, Analityków Biznesowych, Testerów, Product/Project Managerów)
  • wsparcie prowadzenia firmowych social media
  • pomoc w organizacji wybranych eventów firmowych
  • zadania z obszaru twardego, np. zarządzanie systemami wspomagającymi rekrutacje (ATS), dokumentowanie urlopów i udziału pracowników w firmowych benefitach
  • prowadzenie rozmów rekrutacyjnych.

Zadania - dla chętnych:

  • współodpowiadanie za team building i tworzenie dobrej atmosfery pracy (dbałość o retencję)
  • rozwój w samodzielnym prowadzeniu projektów rekrutacyjnych
  • rozwój w employer brandingu (zewnętrznym i wewnętrznym)
  • śledzenie trendów, wydarzeń branżowych.

Wymagania:

  • zainteresowanie rozwojem w obszarze HR (w branży IT)
  • predyspozycje do nawiązywania relacji i budowania dobrej atmosfery
  • umiejętności techniczne w obsłudze systemów informatycznych (predyspozycje do nauki ATS, Google Workspace, Canva, MailChimp itp.)
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • samoorganizacja, umiejętność samodzielnej realizacji zadań
  • mile widziane doświadczenie w: sourcingu, prowadzeniu interviews, employer brandingu.

Oferujemy:

  • elastyczną i stabilną pracę
  • nowy sprzęt do wyboru i wsparcie ewentualnego domowego stanowiska pracy
  • work-life balance (m.in. płatny urlop przy B2B, MultiSport, becikowe, elastyczne godziny pracy, prywatne ubezpieczenie zdrowotne, eventy sportowe)
  • przyjazną atmosferę sprzyjającą rozwojowi (budżet integracyjny, lunche zespołowe i prezenty świąteczne)
  • umowę o Pracę (możliwość B2B)
  • pracę w biurze w Bielsku-Białej z możliwością pracy zdalnej 4 dni w tygodniu.

Zapraszamy! Napisz do Anety w razie pytań bądź wątpliwości.

Aneta Filipek
HR Project Manager
tel.: +48 604 925 639

Don't wait, join us today!

jobs@frompolandwithdev.com

Wyślij swoje CV!

    X