Junior Node Developer | +learn Nest.js

Poszukujemy Junior Developera, który ma podstawowe doświadczenie w JavaScript i chce się rozwijać w zespole starszych programistów z Polski i USA.

Na tym stanowisku wymagane jest podstawowe, praktyczne doświadczenie z zakresu SQL oraz Node.js (może ono być zdobyte w pracy podczas studiów). Najważniejsze jest potwierdzenie umiejętności na rozmowie rekrutacyjnej i w zadaniu testowym.

Tworzymy rozwijający się produkt e-learningowy z Teksasu. Korzystają z niego amerykańskie instytucje i firmy z wielu branż, m.in. medycznej, usługowej i cybersecurity. Zespół techniczny jest międzynarodowy (3 os. z Polski) i składa się z ok. 7-8 osób (CTO, programiści, analityk biznesowy i QA).

Wymagania:

  • minimum półroczne doświadczenie komercyjne w backendzie (najlepiej w Node.js)
  • SQL - biegła umiejętność tworzenia queries i migration scripts
  • utalentowanie w programowaniu (np. w kierunku algorytmicznym, analitycznym) i zainteresowanie rozwojem
  • komercyjna znajomość Node.JS i relacyjnych baz danych (np. MySQL)
  • można być absolwentem lub studentem (umożliwiamy łączenie pracy ze studiami)
  • otwartość na pracę w godzinach popołudniowo-wieczornych (do 19-20)
  • język angielski (umożliwiający czynny udział w spotkaniach)
  • mile widziane: Nest.js, Express.js, architektura mikroserwisowa, Sequelize, AWS (Lambda, Gateway), React, TypeScript, TestCafe. Docker, Jenkins na Kubernetes, handlebars.js

W tym projekcie na pewno docenisz:

  • możliwość nauki od starszych programistów i CTO (np. Jakub, Bartek i Junaid)
  • możliwość zostania full-stackiem
  • proponowanie własnych rozwiązań i pomysłów (jest czas np. na dopisywanie brakujących testów)
  • zero formalności i polityki: mały, zgrany, wydajny team, który stawia na konkrety i brak korpo-formalności
  • doskonały tooling: nie oszczędzamy na narzędziach i licencjach, dostarczamy wszystko, co niezbędne do efektywnej pracy.

Zadania:

  • Bieżąca obsługa zgłoszeń od użytkowników i managementu
  • Min. 25% czasu przeznaczonego na rozwój nowych modułów aplikacji (np. opracowanie integracji kursów elearningowych z systemami klientów typu SAP, automatyzacja skalowania dla kolejnych systemów)
  • Udział w refactoringu aplikacji w celu przebudowy rozproszonego monolitu na mikroserwisy
  • Pisanie testów i udział w code review
  • Udział w niezbędnych spotkaniach (w projekcie mamy scrumban)
  • dla chętnych: rozwój w kierunku full-stacka Node/React.

Oferujemy:

  • stabilną pracę w międzynarodowym zespole
  • pracę zdalną, w biurze lub w modelu hybrydowym - jak wolisz
  • umowę o pracę, zlecenie lub B2B
  • sprzęt do wyboru: możesz pracować na Macu albo z Linuksem, dla nas liczy się Twój komfort pracy
  • work-life balance (m.in. płatny urlop przy B2B, MultiSport, becikowe, elastyczne godziny pracy, prywatne ubezpieczenie zdrowotne, eventy sportowe)
  • przyjazną atmosferę sprzyjającą rozwojowi (program szkoleń, system poleceń, budżet integracyjny, lunche zespołowe i prezenty świąteczne)
  • zdrową, przyjazną atmosferę - pracujemy w płaskich strukturach, bez dystansu, odrzucając korporacyjne procedury i minimalizując formalności
  • wynagrodzenie: 7-12.5k PLN netto+VAT B2B, 5.5-9.5k PLN brutto UoP.

Nasz proces rekrutacji:

  • 30min wstępnej rozmowy z HR
  • zadanie + rozmowa techniczna
  • 60min finalnego spotkania z CTO

O From Poland With Dev

Jesteśmy międzynarodowym zespołem ceniącym rozwijające projekty, relacje międzyludzkie i work-life balance. Pracujemy wyłącznie z klientami z polecenia - dzięki temu nie jesteśmy podwykonawcą i działamy jako “team extension”, będąc pełnoprawnymi członkami projektów. Cenimy pracę blisko biznesu, swobodę i możliwość wpływania na produkt. Minimalizujemy formalności, bo interesuje nas wydajna, merytoryczna praca i rozwój. Brak dystansu, otwartość, zaufanie i ludzkie podejście to filary naszej codziennej pracy.

Zapraszamy - aplikuj również bez CV. Napisz do Anety w razie pytań bądź wątpliwości.

Aneta Filipek
HR Project Manager
tel.: +48 604 925 639

Don't wait, join us today!

jobs@frompolandwithdev.com

Wyślij swoje CV!

    X