Node Dev | mały team | e-learning

W tym projekcie na pewno docenisz:
  • wolność i wpływ: decyzje techniczne podejmowane w 100% przez zespół, (możesz być pełnić rolę leada 4-os. zespołu programistów)
  • zero formalności i polityki: mały, zgrany, ultrawydajny team, który stawia na konkrety i brak korpo-formalności
  • dynamiczny rozwój: produkt rośnie ponad 100% rocznie, przed Tobą implementacja ciekawej roadmapy i przygotowanie produktu do skalowania
  • satysfakcję: produkt radzi sobie świetnie, jest na niego popyt, stąd potrzeba intensywnego rozwoju technologicznego
  • doskonały tooling: nie oszczędzamy na narzędziach i licencjach, dostarczamy wszystko, co niezbędne do efektywnej pracy.
Potrzebne będą:
  • znajomość Node.js, SQL i AWS na poziomie mid/senior
  • doskonałe rozumienie architektury mikroserwisowej
  • podstawowa znajomość frontendu (mile widziany React i TypeScript)
  • zamiłowanie do szukania nowych narzędzi i rozwiązań, np. NestJS, TestCafe itd.
  • znajomość angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • chęć pracy w małym, utrazwinnym i wydajnym zespole
  • mile widziane: Express.js, MySQL, Sequelize, podstawy CI/CD na AWS, AWS Lambda, AWS Gateway, Docker, Jenkins na Kubernetes, handlebars.js
  • mile widziane: otwartość na pracę w godzinach popołudniowo/wieczornych (do 19-20)
Zadania na tym stanowisku:
  • wzięcie ownership za technologię produktu i zaplanowanie architektury umożliwiającej rozwój aplikacji w perspektywie dalszych 2-4 lat
  • przygotowanie aplikacji na skalowanie poprzez mądry refactoring i przebudowę rozproszonego monolitu na mikroserwisy
  • wdrażanie nowych funkcjonalności umożliwiających ekspansję produktu, np. opracowanie integracji kursów elearningowych z systemami klientów (np. SAP) i automatyzacja skalowania dla kolejnych systemów
  • pisanie testów, udział w code review
  • wsparcie w obszarze DevOps lub współpraca z konsultantem-ekspertem od AWS
  • dla zainteresowanych: przejęcie leadership rozwoju części produktu
Oferujemy:
  • stabilną pracę w międzynarodowym zespole
  • pracę zdalną, w biurze lub w modelu hybrydowym - jak wolisz
  • umowę o pracę lub B2B
  • sprzęt do wyboru: możesz pracować na Macu albo z Linuksem, dla nas liczy się Twój komfort pracy
  • prawdziwy work-life balance (m.in. płatny urlop, “becikowe”, polskie godziny pracy, prywatne ubezpieczenie zdrowotne)
  • środowisko sprzyjające rozwojowi: szkolenia, ciekawe projekty,
  • zdrową, przyjazną atmosferę - pracujemy w płaskich strukturach, bez dystansu, odrzucając korporacyjne procedury i minimalizując formalności
O nas
Jako From Poland With Dev współtworzymy software house, który stara się choć trochę zmienić ten świat na lepsze. Pomaga nam tym fakt, że 99% naszych usług to praca dla znajomych - dzięki temu nasi klienci nie są przypadkowi i mamy do nich duże zaufanie. Wśród nich są firmy USA - m.in. z doliny krzemowej​, Nowego Jorku​ oraz Austin, pracujemy również dla europejskich firm z Niemiec i UK. Nie jesteśmy firmą outsourcingową: działamy jako pełnoprawni członkowie projektów, do których dołączamy. Cenimy pracę blisko biznesu, swobodę i możliwość wpływania na produkt. Interesuje nas realny rozwój i takich ludzi szukamy: zaangażowanych, którym zależy na znajdowaniu najlepszych rozwiązań.
Serdecznie zapraszamy!
Aneta Filipek
HR Project Manager
tel.: +48 604 925 639

Don't wait, join us today!

jobs@frompolandwithdev.com

Wyślij swoje CV!

    X