Python Developer | learn Go

Praca w tym projekcie to:
  • praca w Python i stopniowe wdrażanie się w Golang (w projekcie używamy obydwu języków)
  • bycie częścią dynamicznie rosnącego startupu z Niemiec
  • posiadanie realnego wpływu na ważne techniczne decyzje i architekturę, a także płaska struktura umożliwiająca podejmowanie szybkich decyzji (zespół techniczny jest niewielki i bardzo zwinny)
  • ekologia i wydajność - użytkownicy produktu znacząco ograniczają produkcję elektrośmieci oraz zużycie energii, sprzętu i zasobów na obsługę firmowych telefonów i tabletów.
Wymagania:
  • doświadczenie backendowe na poziomie mid lub senior
  • znajomość Python, SQL oraz chęć rozwoju w Go
  • język angielski umożliwiający aktywny udział w spotkaniach zespołowych
  • mile widziane: MobX, Apollo, PHP Symfony, TypeScript i inne.
Obowiązki:
  • regularna praca w międzynarodowym zespole nad budową nowych funkcjonalności i spikes
  • utrzymanie obecnej aplikacji i jej rozwój, rozwijanie integracji
  • praca w roli regularnego członka zespołu z okresowymi spotkaniami face-to-face w Polsce (raz na kwartał) i Niemczech (raz na rok)
  • bliska współpraca z polską częścią zespołu (docelowo 6 osób, w sumie w produkcie jest 15 programistów).
Oferujemy:
  • stabilną i elastyczną pracę full-time z zespołem z Europy
  • doświadczony zespół (zarówno w Python jak i w Go), pair programing i tickety R&D
  • wysoką kulturę organizacyjną i nowoczesny tooling
  • możliwość wyjazdów służbowych do Berlina
  • work-life balance (m.in. płatny urlop przy B2B, becikowe, polskie godziny pracy, prywatne ubezpieczenie zdrowotne, MultiSport)
  • przyjazną atmosferę sprzyjającą rozwojowi (program szkoleń, budżet integracyjny, lunche zespołowe i prezenty świąteczne)
  • pracę zdalną z możliwością pracy w biurze (Kraków lub Bielsko-Biała)
  • wybierz swój sprzęt.
O From Poland With Dev
Jako From Poland With Dev współtworzymy software house który stara się choć trochę zmienić ten świat na lepsze. Pomaga nam tym fakt, że 99% naszych usług to praca dla znajomych - dzięki temu nasi klienci nie są przypadkowi i mamy do nich duże zaufanie. Wśród nich są firmy USA - m.in. z doliny krzemowej oraz Austin, pracujemy również dla europejskich firm z Niemiec i UK.
Ten projekt to praca w środowisku startupowym, dobrej atmosferze oraz przede wszystkim w produkcie, który jest przyjazny środowisku.
Serdecznie zapraszamy!
Ela Adamus-Wolny
HR&Recruitment Manager
tel.: +48 600 593 770

Don't wait, join us today!

jobs@frompolandwithdev.com

Wyślij swoje CV!

    X