React Developer - eCatholic, US

W tym projekcie oferujemy:
  • pracę w całkowicie nowej aplikacji (greenfield)
  • duży wpływ na decyzje techniczne (dla chętnych - również biznesowe)
  • pracę w aplikacji z misją, realnie pomagająca ludziom
  • nowoczesny stack i mocne kompetencje w zespole (backend w Golang)
  • wysoką kulturę organizacyjną, elastyczne warunki pracy w Agile
  • stabilną, długofalową współpracę
  • benefity: płatne urlopy, prywatna opieka medyczna, regularne szkolenia, szybkie płatności, nowoczesne, klimatyzowane biura
  • możliwość pracy zdalnej nawet po Covid.
Poszukiwane kompetencje:
  • znajomość JavaScript, ekosystemu React oraz metod zarządzania stanem aplikacji
  • doświadczenie w SPA i min. 2-letnie doświadczenie w rozwoju aplikacji webowych
  • doświadczenie w pisaniu testów, np. w Jest / Enzyme / React Testing Library
  • podstawowa znajomość CI/CD
  • znajomość języka angielskiego
  • mile widziane kompetencje w zakresie projektowania architektury.
Przykładowe zadania i odpowiedzialności:
  • implementacja nowych funkcjonalności
  • bliska współpraca z zespołem UX i UI
  • współpraca z teamem backendowym i devopsowym
  • współtworzenie produktu poprzez np. wspieranie decyzji technologicznych i biznesowych.
O From Poland With Dev
Jako From Poland With Dev współtworzymy software house który stara się choć trochę zmienić ten świat na lepsze. Pomaga nam w tym fakt, że 99% naszych usług to praca dla znajomych - dzięki temu nasi Klienci nie są przypadkowi i mamy do nich duże zaufanie. Wśród nich są firmy USA - m.in. z doliny krzemowej oraz Austin, pracujemy również dla europejskich firm z Niemiec i UK. Projekt eCatholic to praca z misją w międzynarodowym środowisku i świetnej atmosferze.
Serdecznie zapraszamy!
Ela Adamus-Wolny
HR&Recruitment Manager
tel.: +48 600 593 770

Don't wait, join us today!

jobs@frompolandwithdev.com

Wyślij swoje CV!

    X