Ruby Developer | eco-friendly | PLN or €

Szukamy doświadczonego Programisty Ruby On Rails do rozwoju wewnętrznej aplikacji służącej do zaawansowanego wyceniania i budżetowania.
Wspólnie z berlińskim startupem tworzymy przyjazny środowisku produkt z branży Device as a Service, który w ramach abonamentu dostarcza firmowe smartfony i tablety wraz z ich pełną obsługą.
Ten projekt to:
  • bycie częścią dynamicznie rosnącego startupu z Niemiec
  • 70% czasu na nowe funkcjonalności
  • możliwość rozwoju w Python i Golang
  • wewnętrzny projekt, czyli brak presji z zewnątrz np. na deadlines
  • 6-cio osobowy zespół programistów RoR i Python na poziomie senior/mid (w zespole m.in. Severin)
  • posiadanie realnego wpływu na ważne techniczne decyzje i architekturę, a także płaska struktura umożliwiająca podejmowanie szybkich decyzji (zespół techniczny jest niewielki i bardzo zwinny)
  • ekologia i wydajność - użytkownicy produktu znacząco ograniczają produkcję elektrośmieci oraz zużycie energii, sprzętu i zasobów na obsługę firmowych telefonów i tabletów
  • polska umowa, możliwość rozliczenia w PLN lub EUR.
Wymagania:
  • komercyjna znajomość Ruby na poziomie senior (preferowane Ruby on Rails)
  • znajomość relacyjnych baz danych (np. PostgreSQL)
  • komunikatywny język angielski
  • dużym atutem będzie znajomość Python.
Obowiązki:
  • budowa nowych funkcjonalności w Ruby on Rails (ok. 90% czasu)
  • rozwiązywanie problemów skalowalności
  • dostosowowywanie powiązanej aplikacji w Python (max 10% czasu)
  • ok. 70% czasu na nowe funkcjalności
  • praca w roli regularnego członka zespołu z możliwością spotkań face-to-face w Polsce i Niemczech (raz na rok)
  • dla chętnych: udział w rozwoju aplikacji w Golang.
Oferujemy:
  • stabilną, ale jednocześnie elastyczną pracę full-time bez konieczności pracy wieczorami (zespół z Europy)
  • wysoką kulturę organizacyjną, dynamiczne środowisko i używanie narzędzi ułatwiających pracę
  • nowy sprzęt do wyboru
  • B2B lub UoP
  • work-life balance (m.in. płatny urlop przy B2B, MultiSport, becikowe, elastyczne godziny pracy, prywatne ubezpieczenie zdrowotne, eventy sportowe)
  • przyjazną atmosferę sprzyjającą rozwojowi (program szkoleń, system poleceń, budżet integracyjny, lunche zespołowe i prezenty świąteczne)
  • praca zdalnie lub z biura (w Krakowie lub Bielsku-Białej, możliwość coworkingu w innych miastach)
  • możliwość podróży służbowych do Niemiec
  • polska umowa, możliwość rozliczenia w PLN lub EUR
  • wynagrodzenie: 22-30k PLN netto+VAT B2B, 18-26k PLN brutto UoP.
Nasz proces rekrutacji:
  • 30min wstępnej rozmowy z HR
  • zadanie
  • 60min finalnego spotkania z Dev Leadem i CTO
O From Poland With Dev
Jesteśmy międzynarodowym zespołem ceniącym rozwijające projekty, relacje międzyludzkie i work-life balance. Pracujemy wyłącznie z klientami z polecenia - dzięki temu nie jesteśmy podwykonawcą i działamy jako bliski partner lub “team extension”, będąc regularnymi członkami zespołów. Cenimy pracę blisko biznesu, swobodę i możliwość wpływania na produkt. Minimalizujemy formalności, bo interesuje nas wydajna, merytoryczna praca i rozwój. Brak dystansu, otwartość, zaufanie i ludzkie podejście to filary naszej codziennej pracy.
Zapraszamy - aplikuj również bez CV. Napisz do Eli w razie pytań bądź wątpliwości.
Ela Adamus-Wolny
HR&Recruitment Manager
tel.: +48 600 593 770

Don't wait, join us today!

jobs@frompolandwithdev.com

Wyślij swoje CV!

    X