Technical Account Manager (IT) - US/PL

Nasz software house pracuje wyłącznie dla klientów z polecenia, dzięki czemu jakość relacji z naszymi partnerami jest bardzo wysoka. Większość naszej pracy realizujemy dla kilkunastu klientów z USA (m.in. Austin, Nowy Jork, dolina krzemowa), pracujemy też dla firm z Niemiec i Wielkiej Brytanii. Z klientami rozumiemy się bardzo dobrze, najczęściej traktujemy ich jako członków zespołów, a nawet przyjaciół z pracy.

Dbamy o jakość pracy dla naszego zespołu i dokonujemy szczegółowej selekcji projektów przed decyzją o zaangażowaniu w projekt dla nowego klienta. Potrzeby naszego zespołu są dla nas bardzo ważne, dlatego dużo uwagi poświęcamy dobremu dopasowaniu pracownika do realizowanych projektów czy do kultury organizacyjnej klienta. Innymi słowy: praca w naszej firmie ma być przyjemna i satysfakcjonująca.

Cenimy bardzo relacje międzyludzkie, work-life balance i zaangażowanie w projekty zmieniające ten świat na lepsze, np. StartIT, czy Świąteczna Paczka.

Szukamy osoby, która łącząc znajomość technologii i Account Management, pomoże nam w obsłudze kluczowych klientów (w tym osób pracujących na stanowiskach CTO), m.in. w zakresie prawidłowego doboru członków zespołu do projektu.

Nasi pracownicy cenią u nas:

  • otwartych klientów pochodzących wyłącznie z polecenia
  • brak konieczności aktywnego pozyskiwania klientów (nie narzekamy na brak pracy)
  • minimum formalności przy wysokim zaufaniu i wydajności pracy
  • luźny i sympatyczny 7-os. Zespół HR i PMów (m.in. Aneta, Ela, Marcin, Paweł, Berenika, Janek)
  • pracę w niewielkim, 70-os. zespół programistów, designerów, testerów i innych specjalistów web/IT.

Zadania:

  • obsługa wyłącznie obecnych klientów zagranicznych oraz nowych klientów z polecenia (w tym osób technicznych, np. CTO)
  • pełnienie roli hiring managera w wybranych procesach rekrutacyjnych; wsparcie zespołu HR i klienta w optymalnym doborze specjalistów do potrzeb technicznych projektu (dotyczy zarówno aplikacji, jak i stron internetowych)
  • współkreowanie strategii rozwoju relacji z klientami (proaktywne doradztwo klientom w zakresie IT i produkcji oprogramowania, z głębokim zrozumieniem biznesu i potrzeb po stronie klienta)
  • wsparcie klienta w rozwiązywaniu problemów (np. z doborem osób do projektu, czy koordynacją audytów technicznych z pomocą naszych programistów, itp.)
  • regularne słuchanie klientów (zbieranie feedbacku nt. potrzeb oraz biznesowo-technicznych aspektów pracy naszego teamu)
  • utrzymywanie przyjacielskich relacji z zagranicznym klientem (np. koordynacja prezentów świątecznych, międzynarodowych odwiedzin)
  • na tym stanowisku nie będzie pozyskiwania nowych klientów (gdyż przychodzą oni do nas sami)
  • wejście do kluczowych obszarów i relacji firmy oraz chęć pozostania z nami na dłużej
  • mile widziane: odwiedzanie klientów w USA, Europie, Warszawie (wizyty ok. 1-2 razy do roku)
  • dla chętnych: mile widziany udział w digital marketingu Employer Branding (np. utrzymanie i rozwój contentu nt. naszej firmy, prowadzenie social media naszego produku, e-mail marketing, współtworzenie ofert pracy itd.)

Wymagania:

  • doskonałe umiejętności komunikacyjne z zakresu account management, szczególnie w języku angielskim
  • znajomość zasad tworzenia aplikacji internetowych (rozróżnianie frameworków, typów infrastruktury, częstych problemów towarzyszących tworzeniu aplikacji)
  • znajomość procesu tworzenia zaawansowanych stron internetowych i systemów e-commerce, bardzo dobre zrozumienie ról członków zespołu projektowego
  • podstawowa znajomość metodyk zarządzania projektami IT i best practises związanych z dbałością o kod
  • podstawowa wiedza z zakresu rekrutacji
  • mile widziane: doświadczenie w digital marketingu i tworzeniu brandu (np. w tworzeniu komunikacji stron, social media, e-maili).

Oferujemy

  • przyjacielską, luźną atmosferę pracy i intensywny rozwój w międzynarodowym software house
  • nowy sprzęt do pracy do wyboru
  • work-life balance (m.in. płatny urlop przy B2B, MultiSport, becikowe, elastyczne godziny pracy, prywatne ubezpieczenie zdrowotne, eventy sportowe)
  • przyjazną atmosferę sprzyjającą rozwojowi (program szkoleń, system poleceń, budżet integracyjny, lunche zespołowe i prezenty świąteczne)
  • wysoka kultura organizacyjna i używanie narzędzi ułatwiających pracę
  • UoP, B2B do wyboru
  • możliwość pracy zdalnej + spotkania w biurze w Bielsku-Białej lub Krakowie (ich częstotliwość do ustalenia)
  • wynagrodzenie: 12-19k PLN netto+VAT B2B, 8-14k PLN brutto UoP.

Nasz proces rekrutacji:

  • spotkanie z HR
  • zadanie rekrutacyjne
  • spotkania z Pawłem i Marcinem.

Zapraszamy - aplikuj również bez CV. Napisz do Anety w razie pytań bądź wątpliwości.

Aneta Filipek
HR Project Manager
tel.: +48 604 925 639

Don't wait, join us today!

jobs@frompolandwithdev.com

Wyślij swoje CV!

    X