Technical Support | half-time | SaaS, US

Wspólnie ze zespołem z Texasu rozwijamy BuzzStream.com - globalny, innowacyjny CRM dla marketerów, inteligentnie optymalizujący precyzyjną komunikację z klientami.

Szukamy osoby, która half-time wesprze nasz techniczny team Customer Support. Zespół jest międzynarodowy, doświadczony, a do tego ceni sobie świetną atmosferę i wysoki poziom zaufania.

Ta praca to:

  • mały team, płaska struktura i bliska współpraca (4 osoby w CS i 4 developerów)
  • minimum formalności i krótki proces decyzyjny
  • możliwość poznania innowacyjnego produktu CRM na poziomie eksperckim
  • kultura organizacyjna zwinnego zespołu z Austin, USA.

Zadania:

  • codzienny kontakt z klientami BuzzStream oraz członkami zespołu (poprzez różne kanały komunikacji)
  • Identyfikacja i opisywanie problemów użytkowników z zachowaniem uzgodnionego czasu reakcji
  • priorytetyzacja zgłoszeń i błędów według ważności
  • przekazywanie jasno opisanych ticketów programistom
  • bieżące informowanie klientów o postępach i wprowadzonych usprawnieniach z wyrozumiałością i troską o ich “customer experience”

Wymagania:

  • swobodna znajomość angielskiego w mowie i piśmie
  • doświadczenie w supporcie technicznym (najlepiej z SaaS) oraz w zarządzaniu kolejką ticketów
  • podstawowa znajomość systemów typu CRM oraz narzędzi do komunikacji z klientami
  • sprawne zarządzanie czasem i ustalanie priorytetów
  • proaktywność, zaangażowanie i chęć poznania produktu
  • mile widziane: techniczne aspekty e-mail oraz HTML

Oferujemy:

  • nowy sprzęt do wyboru
  • stabliną i długofalową pracę half-time w preferowanych godzinach 14:00-18:00
  • wynagrodzenie przy half-time: 4-7k netto+VAT/h B2B lub 3-6k brutto UoP
  • MultiSport, “becikowe”, prywatne ubezpieczenie zdrowotne, eventy sportowe i zespołowe, program poleceń, paczki świąteczne
  • elastyczność, zaufanie i wysoką kulturę organizacyjną
  • praca zdalnie lub z biura (w Krakowie lub Bielsku-Białej, możliwość coworkingu w innych miastach)
  • możliwość podróży służbowych do USA.

Nasz proces rekrutacji:

  • 30min wstępnej rozmowy z HR
  • zadanie rekrutacyjne
  • 60min finalnego spotkania.

O From Poland With Dev

Jesteśmy międzynarodowym zespołem ceniącym rozwijające projekty, relacje międzyludzkie i work-life balance. Pracujemy wyłącznie z klientami z polecenia - dzięki temu nie jesteśmy podwykonawcą i działamy jako bliski partner lub “team extension”, będąc regularnymi członkami zespołów. Cenimy pracę blisko biznesu, swobodę i możliwość wpływania na produkt. Minimalizujemy formalności, bo interesuje nas wydajna, merytoryczna praca i rozwój. Brak dystansu, otwartość, zaufanie i ludzkie podejście to filary naszej codziennej pracy.

Zapraszamy - aplikuj również bez CV. Napisz do Eli w razie pytań bądź wątpliwości.

— English version —

Together with the Texas team, we develop BuzzStream.com - a global, innovative CRM for marketers, intelligently optimizing precise communication with customers.

We are looking for a half-time specialist who will strengthen our technical Customer Support team. The team is international, experienced, and values a great atmosphere and a high level of trust.

What this position entails:

  • small team, flat structure, and close cooperation (4 people in CS and 4 developers)
  • minimum formalities and short decision-making process
  • the opportunity to learn about an innovative CRM at the expert level
  • organizational culture of an agile team from Austin, US.

Daily tasks:

  • constant contact with BuzzStream customers and team members (through various communication channels)
  • identifying and describing user problems while maintaining the agreed response time
  • prioritizing submissions and errors according to their importance
  • distributing clearly described tickets to developers
  • informing customers about progress and implemented improvements on an ongoing basis with understanding and care of their "customer experience"

What we are looking for:

  • fluent knowledge of spoken and written English
  • experience in technical support (preferably with SaaS) and in ticket queue management
  • basic knowledge of CRM systems and tools for communicating with clients
  • efficient time management and setting priorities
  • proactivity, commitment, and willingness to get to know the product
  • nice-to-have: technical aspects of e-mail and HTML

What we offer:

  • new work equipment to choose
  • stable and long-term half-time work, preferably between 2-6 p.m.
  • half-time salary: 4-7k net + VAT / h or 3-6k gross UoP
  • private health care, MultiSportCard, referral program, team and sports events, “baby benefits”, Christmas gifts
  • flexibility, trust, and high organizational culture
  • working remotely or from the office (in Krakow or Bielsko-Biała, possibility of coworking in other cities)
  • the possibility of business trips to the USA.

Our recruitment process:

  • 30 min HR screening
  • recruitment task
  • 60 min final meeting.

Feel free to apply, even without a resume. Reach out to Ela in case of any questions.

Ela Adamus-Wolny
HR&Recruitment Manager
tel.: +48 600 593 770

Don't wait, join us today!

jobs@frompolandwithdev.com

Wyślij swoje CV!

    X