Welcome!

Let's get to know each other.

UX Designer (CRO)

Talent UXowy poszukiwany! Szukamy CRO Managera do naszego polsko-amerykańskiego zespołu pracującego nad główną stroną marketingową znanego produktu z Doliny Krzemowej. Szukamy entuzjasty UX, który czuje i zna optymalizację ruchu, komunikacji i performance stron internetowych. W tej pracy będziesz miał realny wpływ na konwersję strony produktowej o liczbie sesji 0.5 mln/m-c, będziesz główną osobą odpowiedzialną za CRO strony głównej.

Oferujemy:
  • optymalny wpływ na optymalizację konwersji i wdrożenia zmian na stronie,
  • praca nad stronami znanego startupu z Doliny Krzemowej (San Francisco, USA),
  • praca nad optymalizacją konwersji strony 0,5 mln sesji/miesiąc,
  • wynagrodzenie 10-16k netto + VAT B2B, możliwa umowa o pracę,
  • praca w atrakcyjnym biurze w Bielsku-Białej lub Krakowie,
  • elastyczne warunki,
  • luźną startupową atmosferę i płaską organizacyjną strukturę,
  • szkolenia, integracje, rozwój osobisty,
  • praca w dynamicznym, międzynarodowym zespole kalifornijsko-polskim.
Obowiązki:
  • poprawa konwersji prowadzących stron,
  • wymyślanie i specyfikowanie testów A/B,
  • analiza przepływu użytkowników i jego usprawnienia,
  • optymalizacja architektury informacji,
  • analityka i raportowanie KPI, w tym efektywności optymalizacji,
  • zarządzanie narzędziami do prowadzenia testów A/B,
  • bieżąca współpraca z programistami.
Wymagania:
  • doświadczenie w CRO, czyli w Akustyce A/B,
  • min. 2-letnie doświadczenie w UX,
  • doświadczenie w pracy nad sprzedażowymi responsywnymi stronami,
  • znajomość Google Analytics,
  • zmysł estetyczny,
  • kreatywność w wymyślaniu testów A/B i optymalizacji przepływu,
  • biegła znajomość angielskiego w mowie i piśmie,
  • możliwość pracy w godzinach popołudniowo-wieczornych.
Mile widziane:
  • znajomość Google Optimize, Optimizely, Heap, Treejack, WordPress,
  • doświadczenie w badaniach użytkowników,
  • umiejętność rysowania wymyślonych testów w Sketch lub Photoshop.

Don't wait, join us today!

jobs@frompolandwithdev.com

Please attach the following clause to your CV:

I hereby give consent for the processing of personal data provided by me in the form of the CV sent to FromPoland With Dev Paweł Kisiel with limited liability, headquarters at Cracow (31-121), ul. Czysta 10/5, NIP: 9372585906, REGON:364817383, (further: „Administrator”) in order to participate in the recruitment process and future recruitments with the same or similar profile (but not for more than three years).

Consent is voluntary but necessary to participate in the recruitment process. I acknowledge that I can withdraw this consent at any time by sending an email to: jobs@frompolandwithdev. Withdrawal of my consent does not affect the lawfulness of the processing which was carried out on the basis of my consent prior to its withdrawal.

X