Web Project Manager (US unicorn)

Co najbardziej cenimy w tym projekcie:

  • pracę w małym teamie z niską presją i rodzinną, dobrą atmosferą
  • prestiż działania dla kalifornijskiego jednorożca połączony ze swobodą pracy zdalnej w polskich godzinach
  • startupowy duch z zachowaniem work-life balance
  • zgrany zespół, od którego można się wiele nauczyć (niektórzy z nas pracowali w Facebooku czy Google)

W tej roli będziesz:

  • prawą ręką PO zenefits.com
  • prowadzić scrumbanowe spotkania zespołowe i dbać o zespół
  • priorytetyzować zadania i planować pracę
  • przygotowywać raporty
  • prowadzić regularną komunikację ze stakeholderami i działami (development, graficy, marketing)
  • koordynować QA oraz launche nowych projektów
  • pracować nad stroną w WordPress oraz z aplikacją w React.js
  • dla chętnych: brać coraz więcej ownership zarządzanego produktu.

Na tym stanowisku przydadzą Ci się:

  • komercyjne doświadczenie w zarządzaniu projektami webowymi - must have
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów i otwarcie na ludzi - chcemy pracować z kimś fajnym 🙂
  • wysokie umiejętności komunikacyjne i organizacyjne
  • samodzielność w podejmowaniu decyzji - choć zawsze otrzymasz od nas wsparcie
  • sprawne poruszanie się w metodyce agile
  • komunikatywny angielski - PO i część zespołu jest z USA
  • mile widziane: znajomość Asany, i raportowanie i dbałość o rozwój wyników sprzedażowych strony.

Na to możesz liczyć:

  • nowy sprzęt do wyboru
  • wybrana forma umowy (UoP, B2B)
  • praca zdalnie lub z biura
  • dostęp do know-how i środowiska kalifornijskiego jednorożca
  • loty do Kaliforni
  • płatny urlop, prywatne ubezpieczenie zdrowotne, becikowe, paczki świąteczne
  • szkolenia
  • prawdziwy work-life balance

Kilka słów o nas:

Jesteśmy międzynarodowym zespołem ceniącym work-life balance, satysfakcjonującą pracę i relacje z ludźmi. Odpowiadamy za stronę główną zenefits.com - dużą, główną witrynę sprzedażową znanego jednorożca z Doliny Krzemowej (USA). W zespole jest 6 osób z naszej firmy i 5 osób z USA. Dzięki spotkaniom na żywo (w Polsce lub Kalifornii) nasz zespół świetnie się rozumie, dzięki czemu pracujemy bez niepotrzebnego stresu i w świetnej atmosferze.

Ela Adamus-Wolny
HR&Recruitment Manager
tel.: +48 600 593 770

Don't wait, join us today!

jobs@frompolandwithdev.com

Wyślij swoje CV!

    X