WordPress Developer (mocny zespół, US)

W naszym zespole oferujemy:
  • pracę w doświadczonym zespole w ciekawych, międzynarodowych projektach, obsługujący duży ruch (pow. 500k wyświetleń miesięcznie)
  • pracę w odpowiedzialnych serwisach, z nastawieniem na jakość
  • możliwość rozwoju w wielu technologiach w których pracujemy na codzień, m.in. w WooCommerce, React, Shopify Apps, Shopify Plus
  • benefity: płatne urlopy, prywatną opiekę medyczną, "wybierz swój sprzęt", szkolenia min. 4 razy do roku, budżety integracyjne, komfortowe klimatyzowane biura, inne
  • stabilną i długofalową współpracę
  • elastyczne warunki, świetną atmosferę w zespole i luźne podejście
  • pracę w polskich godzinach pracy
  • możliwość pracy zdalnej, także po zakończeniu epidemii
  • wynagrodzenie 70-100 PLN netto+VAT / h.
Przykładowe zadania:
  • rozwój i utrzymanie stron, aplikacji oraz sklepów internetowych opartych na WordPress i WooCommerce
  • budowa nowych funkcjonalności backendowych: zarówno w oparciu o istniejące jak i nowo tworzone dodatki do WordPress
  • tworzenie i utrzymanie integracji (np. z systemami płatności, fulfillment, itd.)
  • regularne wsparcie dla kilku projektów jednocześnie
  • regularne wykonywanie i wdrażanie code reviews
  • podstawowe zadania z zakresu DevOps, tworzenia nowych projektów (CI/CD, repo).
Poszukiwane kompetencje:
  • doświadczenie backendowe w WordPressie i w pisaniu pluginów w PHP
  • znajomość RESTful APIs oraz MySQL
  • znajomość technologii frontendowych: HTML, CSS, JavaScript, jQuery
  • otwartość na zdobywanie nowych umiejętności, w tym w WooCommerce, Shopify Apps w PHP, czy we wdrożeniach sklepów Shopify Plus
  • znajomość języka angielskiego.
Mile widziane:
  • doświadczenie w WooCommerce, Shopify, Shopify Scripts, PostgreSQL, integracjach systemów płatności
  • doświadczenie w natywnym JavaScript, w tym w pisaniu customowych animacji
  • znajomość React.js, Vue.js, Jira, Scrum
  • znajomość Buddy.works lub Jenkins, AWS, Nginx.
Proces rekrutacyjny:
  1. Rozmowa z HR
  2. Zadanie rekrutacyjne i związana z nim merytoryczna rozmowa techniczna.
Zapraszamy!
O From Poland With Dev
Jako From Poland With Dev współtworzymy software house, który stara się choć trochę zmienić ten świat na lepsze. Pomaga nam w tym fakt, że 99% naszych usług to praca dla znajomych - dzięki temu nasi klienci nie są przypadkowi i mamy do nich duże zaufanie. Wśród nich są firmy USA - m.in. z doliny krzemowej​, Nowego Jorku​ oraz Austin, pracujemy również dla europejskich firm z Niemiec i UK.
Zapraszamy!
Ela Adamus-Wolny
HR&Recruitment Manager
tel.: +48 600 593 770

Don't wait, join us today!

jobs@frompolandwithdev.com

Wyślij swoje CV!

    X