Jeśli dotykasz przyłbicy nosem, to...

 

Wprowadzenie

Drodzy Państwo w poniższym wpisie zamieszczamy instrukcję założenia przyłbicy w taki sposób, aby nie dotykała ona nosa/okularów.

Jeśli są wśród Was osoby, które jeszcze nie zdołały zamówić przyłbic, maseczek,
odsyłamy do wpisu - środki ochrony do walki z epidemią -
gdzie znajdą Państwo wskazówki o dostawcach, możliwości uzyskania pomocy w składaniu zamówień jak również samodzielnego wyszukiwania tanich dostawców.

Instrukcja

Kluczem jest ściśnięcie paska mocniej, żeby odstawał od szybki, wtedy powstaje szpara i szybka jest dalej od twarzy. Zobaczcie filmik instruktażowy.

 

Pomoc od From Poland With Dev

Jeśli znacie kogoś, kto potrzebuje pomocy
wypełnijcie formularz: https://forms.gle/8pZXJvC1GZf7eQow8.

O nas

Jesteśmy członkami rodziny lekarskiej. Pomagamy bezpłatnie. Akcję prowadzimy pro bono wspieranej przez darczyńców i firmę frompolandwithdev.com.

Wesprzyj nas w zbiórce pieniędzy, które są przeznaczane na zakup środków ochrony dla służby zdrowia w walce z epidemią wirusa covid-19: https://zrzutka.pl/3r4mnh

Z obserwacji znajomych lekarzy z oddziałów zakaźnych, zestaw przyłbica+maseczka stanowi "minimalne" zabezpieczenie, alternatywę np. filtrów ffp2 (na wypadek, gdyby zabrakło sprzętu). Dlatego staramy się, aby każdy medyk, który chce się chronić przed covid-19, miał taką możliwość.

Zajrzyj na nasz fanpage na Facebooku - From Us To Heroes

Share this article:
LinkedIn