FE developer (eCommerce, CMS), part-time

Rekrutacja dotyczy wsparcia part-time - do max 40h/m-c.

Szukamy utalentowanego Front-end developera, który ceni sobie różnorodność i ambitne wyzwania. Jesteśmy zgranym teamem budującym strony, sklepy i aplikacje webowe, głównie dla klientów z USA.

W naszym zespole cenimy:

  • pracę w doświadczonym teamie, w ciekawych, międzynarodowych projektach, obsługujących duży ruch (pow. 500k wyświetleń miesięcznie)
  • różnorodne zadania: u nas nie kodujesz tylko CSS-ów, ale też JS/JQuery, czy rozwiązujesz realne problemy z trackingami lub performance, a zainteresowani mają też możliwość zahaczenia o backend
  • satysfakcję z widocznych efektów: tworząc atrakcyjny Landing Page lub poprawiając UX produktu przyczyniasz się do wzrostu konwersji
  • pracę w odpowiedzialnych serwisach, z nastawieniem na jakość
  • możliwość rozwoju w technologiach, w których pracujemy na co dzień, m.in. Shopify, WooCommerce, czy WordPress.

Przykładowe zadania:

  • rozwój i stylizacja stron, aplikacji oraz zaawansowanych sklepów internetowych w oparciu o Shopify czy WordPress
  • budowa nowych funkcjonalności frontendowych: zarówno w oparciu o istniejące jak i nowo tworzone dodatki/plug-iny
  • regularne wykonywanie i wdrażanie code reviews
  • dla chętnych: zaawansowane kodowanie w czystym JS (animacje, przejścia, inne funkcjonalności)
  • dla chętnych: zadania backendowe, np. tworzenie i utrzymanie integracji (z systemami płatności, fulfillment, tracking tools itd.)
  • w razie zainteresowania i chęci nauki - zadania o charakterze full-stack, CI/CD & repo.

Poszukiwane kompetencje:

  • znajomość JavaScript, jQuery, HTML/SCSS oraz integracji API na poziomie przynajmniej mid
  • doświadczenie w pracy z repozytorium oraz tracking tools integration
  • chęć rozwoju i pracy z Shopify
  • mile widziane: Laravel, PHP, Shopify Liquid, natywny JS
  • język angielski umożliwiający swobodną komunikację.

Oferujemy:

  • stabilną, długofalową i spokojną współpracę part-time
  • możliwość udziału w firmowym MultiSport, prywatnym ubezpieczeniu zdrowotnym, eventach sportowych
  • przyjazną atmosferę sprzyjającą rozwojowi (system poleceń, budżet integracyjny, lunche zespołowe)
  • możliwość pracy w jednym z naszych klimatyzowanych biur w Krakowie lub Bielsku-Białej)
  • współpracę part-time na B2B lub innych formach umów (np. UZ)
  • wymiar około max. 40h/miesiąc, stawka 70-110 zł netto+VAT/h.
  • wysoką kulturę organizacyjną i używanie narzędzi ułatwiających pracę
  • elastyczne godziny pracy
  • praca zdalnie lub z biura (w Krakowie lub Bielsku-Białej, możliwość coworkingu w innych miastach).

Proces rekrutacyjny:

  • Krótka rozmowa z HR
  • Zadanie rekrutacyjne i związana z nim merytoryczna rozmowa techniczna.

O From Poland With Dev

Jesteśmy międzynarodowym zespołem ceniącym rozwijające projekty, relacje międzyludzkie i work-life balance. Pracujemy wyłącznie z klientami z polecenia - dzięki temu nie jesteśmy podwykonawcą i działamy jako bliski partner lub “team extension”, będąc regularnymi członkami zespołów. Cenimy pracę blisko biznesu, swobodę i możliwość wpływania na produkt. Minimalizujemy formalności, bo interesuje nas wydajna, merytoryczna praca i rozwój. Brak dystansu, otwartość, zaufanie i ludzkie podejście to filary naszej codziennej pracy.

Zapraszamy - aplikuj również bez CV. Napisz do Eli w razie pytań bądź wątpliwości.

Photo of Ela
Ela Adamus-Wolny
People&Recruitment Manager
tel.: +48 600 593 770
ela.aw@frompolandwithdev.com