Konserwator biura / Złota rączka (part-time)

From Poland With Dev to dynamiczny, ale kameralny software house z biurem w Bielsku-Białej. Poszukujemy osoby, która o nie zadba i podejmie się różnorodnych prac naprawczych. Szukamy kogoś, kto lubi porządek, prace konserwacyjne i ceni pracę zespołową. Idealnie będzie, jeśli bliscy określają Cię mianem "złotej rączki".
Prace mogą obejmować również inne nieruchomości na terenie miasta (głównie okolice Straconki).

Zapraszamy zarówno studentów, jak i osoby z większym doświadczeniem zawodowym. Wymiar pracy jest do ustalenia w zależności od dostępności i potrzeb (od kilkunastu do kilkudziesięciu godzin miesięcznie).

Oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy i dużą swobodę w działaniu.
  • Współpracę z otwartym i dynamicznym zespołem.
  • Możliwość poznania branży IT.
  • Dostęp do firmowych benefitów oraz wspólne lunche w biurze (opcjonalnie).
  • Wynagrodzenie 35-45 zł/h.

Główne zadania:

  • Proaktywna dbałość o biuro i jego bieżące utrzymanie.
  • Koordynacja prac podwykonawców (np. elektryków, serwisantów, firm remontowych), jeśli będzie to potrzebne.
  • Utrzymanie techniczne biura (drobne naprawy, wywożenie odpadów do PSZOK, skręcanie mebli, konserwacja drzwi, sprzętów biurowych oraz ekspresu do kawy).
  • Proste prace remontowe i wykończeniowe (w miarę możliwości i chęci).

Wymagania:

  • Umiejętności techniczne z zakresu konserwacji oraz predyspozycje do prac manualnych i naprawczych.
  • Elastyczność w zakresie godzin pracy.
  • Chęć nauki, rzetelność, dokładność i odpowiedzialność.
  • Prawo jazdy kat. B, najlepiej z własnym samochodem.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do aplikowania – nawet bez CV! Jeśli masz pytania lub potrzebujesz więcej informacji, śmiało skontaktuj się z Anetą.

Photo of Aneta

Aneta Filipek

HR Project Manager
tel. + 48 604 925 639
aneta@frompolandwithdev.com