UX/UI Designer (eCommerce, part-time)

Rekrutacja dotyczy wsparcia part-time - ok 20-60h/m-c w zależności od naszego zapotrzebowania i Twojej dostępności.

Kogo szukamy:

Utalentowanego designera z doświadczeniem w eCommerce, który dołączy part-time do naszego międzynarodowego zespołu.

W naszym zespole cenimy:

  • pracę w doświadczonym teamie, w ciekawych, międzynarodowych projektach
  • różnorodne zadania: wspieramy nie tylko strony i sklepy, ale również innowacyjne aplikacje i projekty startupowe
  • satysfakcję z widocznych efektów: projektując atrakcyjny landing page lub poprawiając UX przyczyniasz się do wzrostu konwersji
  • pracę w odpowiedzialnych serwisach, z nastawieniem na jakość.

Poszukiwane kompetencje:

  • komercyjne doświadczenie w projektowaniu graficznym (w szczególności sklepów internetowych)
  • doskonała znajomość zasad UX/UI znajdująca odzwierciedlenie w prezentowanym portfolio
  • bardzo dobra znajomość programu Figma (lub innego podobnego narzędzia takiego jak Sketch, czy Photoshop)
  • kreatywność, znajomość obecnych trendów oraz świetne wyczucie estetyki
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca aktywny udział w spotkaniach zespołowych; mile widziane doświadczenie w pracy z klientem międzynarodowym
  • mile widziane doświadczenie w projektowaniu eCommerce’ów opartych na Shopify.

Przykładowe zadania:

  • projektowanie nowych widoków, podstron, funkcjonalności i landing page w oparciu o posiadanych wytyczne
  • proponowanie usprawnień i optymalizacji z obszaru designu
  • współpraca z programistami i weryfikacja zaprogramowanych widoków
  • wykonywanie estymacji oraz wycen pracochłonności dla nowych projektów
  • śledzenie trendów i najlepszych praktyk dla podobnych serwisów lub aplikacji
  • dla zainteresowanych: zadania dotyczące analityki oraz CRO
  • praca w dogodnych dla siebie godzinach (sporadyczne spotkania i duża swoboda działania).

Oferujemy:

  • stabilną, długofalową i spokojną współpracę part-time
  • możliwość udziału w firmowym MultiSport oraz eventach sportowych
  • przyjazną atmosferę sprzyjającą rozwojowi (system poleceń, budżet integracyjny, lunche zespołowe)
  • współpracę part-time na B2B lub innych formach umów (np. UZ)
  • wymiar około max. 60h/miesiąc, stawka 80-130 zł netto+VAT/h
  • wysoką kulturę organizacyjną i używanie narzędzi ułatwiających pracę
  • elastyczne godziny pracy
  • praca zdalnie lub z biura (w Krakowie lub Bielsku-Białej, możliwość coworkingu w innych miastach).

Proces rekrutacyjny:

  • Krótka rozmowa z HR
  • Merytoryczna rozmowa techniczna.

O From Poland With Dev

Jesteśmy międzynarodowym zespołem ceniącym rozwijające projekty, relacje międzyludzkie i work-life balance. Pracujemy wyłącznie z klientami z polecenia - dzięki temu nie jesteśmy podwykonawcą i działamy jako bliski partner lub “team extension”, będąc regularnymi członkami zespołów. Cenimy pracę blisko biznesu, swobodę i możliwość wpływania na produkt. Minimalizujemy formalności, bo interesuje nas wydajna, merytoryczna praca i rozwój. Brak dystansu, otwartość, zaufanie i ludzkie podejście to filary naszej codziennej pracy.

Zapraszamy - aplikuj również bez CV. Napisz do Eli w razie pytań bądź wątpliwości.

Photo of Ela
Ela Adamus-Wolny
People&Recruitment Manager
tel.: +48 600 593 770
ela.aw@frompolandwithdev.com